Hem » Kontakt » JJ Gruppen ÖST

JJ Gruppen ÖST

LyftTech täcker in delar av sydöstra Sverige med sälj- och serviceenheter som utgår från Norrköping och Jönköping. 
LyftTech har lång erfarenhet av att effektivisera materialhanteringen vid både nyinstallationer och ombyggnationer.

LyftTech AB
Skalles väg 24, 605 97 Norrköping
Snickerigatan 3, 565 33 Mullsjö

Växel tel: 011 10 01 92
ltab@jjgruppen.se

 

FÖRSÄLJNING

Mats Adelman
VD / Projektledare
mats.adelman@jjgruppen.se
0709 566 520
011 474 47 92

Jörgen Kilian
Säljare
jorgen.kilian@jjgruppen.se
0709 566 580
036 13 00 17

Anton Sandberg
Säljare
anton.sandberg@jjgruppen.se
0709 566 521
011 474 47 96

Magnus Andersson
Säljare
magnus.andersson@jjgruppen.se
0709 566 581
011 474 47 93

ADMINISTRATION, EKONOMI & MARKNAD

De som ansvarar för frågor som gäller administration, ekonomi, marknad och eftermarknad hittar du här.

SERVICE

Markus Andersson
Servicechef
markus.andersson@jjgruppen.se
0709 566 523
011 474 47 94

Joel Carlsson
Arbetsledare
joel.carlsson@jjgruppen.se
0709 566 527
011 474 47 95

Stefan Bäckman
Servicetekniker
stefan.backman@jjgruppen.se
0761 276 512
011 10 01 92

Germund Karlsson
Servicetekniker
germund.karlsson@jjgruppen.se
0709 566 597
011 10 01 92

Jesper Eklind
Servicetekniker
jesper.eklind@jjgruppen.se
0709 566 068
011 10 01 92

John Adelman
Servicetekniker
john.adelman@jjgruppen.se
0709 566 583
011 10 01 92

Krister Berggren
Servicetekniker
krister.berggren@jjgruppen.se
0709 566 522
011 10 01 92

Niclas Öman
Servicetekniker
niclas.oman@jjgruppen.se
0761 001 191
011 10 01 92

Samuel Fredriksson
Servicetekniker
samuel.fredriksson@jjgruppen.se
0709 566 582
011 10 01 92

Fredrik Svensson
Servicetekniker
fredrik.svensson@jjgruppen.se
0761 276 516
036 13 00 17

Johan Dahlström
Servicetekniker
johan.dahlstrom@jjgruppen.se
0761 276 513
036 13 00 17

Niclas Lilja
Servicetekniker
niclas.lilja@jjgruppen.se
0761 276 515
036 13 00 17

Linus Andersson
Servicetekniker
linus.andersson@jjgruppen.se
0761 276 511
011 10 01 92

David Wallman
Servicetekniker
david.wallman@jjgruppen.se
0709 566 546
011 10 01 92

Joakim Blomberg
Servicetekniker
joakim.blomberg@jjgruppen.se
0709 566 531
036 13 00 17

Kan vi hjälpa till?

Lämna gärna ett meddelande så återkommer vi snarast.