Hem » Kontakt » JJ Gruppen SYD

JJ Gruppen SYD

LB Tekniklyft täcker in Skåne samt delar av sydöstra Sverige med sälj- och serviceenheter i Kristianstad och Helsingborg.
LB Tekniklyft har lång erfarenhet av att effektivisera materialhanteringen vid både nyinstallationer och ombyggnationer.

LB Tekniklyft AB
Lastgatan 8, 254 64 Helsingborg
Industrigatan 50, 291 36 Kristianstad

Växeltelefon 042 12 62 30

lbtl@jjgruppen.se

FÖRSÄLJNING

Mats Möller
VD / Enhetschef
mats.moller@jjgruppen.se
0709 566 599
044 12 62 39

Filip Hahne

Filip Hahne
Säljare
filip.hahne@jjgruppen.se
0709  566 593
044 12 62 33

Bosse Larsson

Bo Larsson
Säljare
bosse.larsson@jjgruppen.se
044 12 62 31

Lina Cervin
Säljare
lina.cervin@jjgruppen.se
0709 566 591
044 12 62 30

Jörgen Kilian

Jörgen Kilian
Säljare
jorgen.kilian@jjgruppen.se
044 12 62 32

Gordon Sandström

Gordon Sandström
Service/Eftermarknad
gordon.sandstrom@jjgruppen.se
044 12 62 36

ADMINISTRATION, EKONOMI & MARKNAD

De som ansvarar för frågor som gäller administration, ekonomi, marknad och eftermarknad hittar du här.

SERVICE

Roger Olsson
Servicechef
roger.olsson@jjgruppen.se
0709 566 598
044 12 62 38

Emil Steinick Berlin

Emil Steinick
Servicetekniker
emil.steinick@jjgruppen.se
0727 349 026
044 12 62 30

Jens Skog
Servicetekniker
jens.skog@jjgruppen.se
0727 349 024
044 12 62 30

Jimmy Stjärna
Servicetekniker
jimmy.stjarna@jjgruppen.se
044 12 62 30

Zoltan Rozsa

Zoltan Rozsa
Servicetekniker
zoltan.rozsa@jjgruppen.se
0727 349 025
044 12 62 30

Johan Kindell
Servicetekniker
Johan.kindell@jjgruppen.se
0727 349 022
044 12 62 30

Lennart Olsson
Servicetekniker
lennart.olsson@jjgruppen.se
0727 349 020
044 12 62 30

Kim Nedrup

Kim Nedrup
Servicetekniker
kim.nedrup@jjgruppen.se
0709 566 528
044 12 62 30

Martin Puls
Servicetekniker
martin.puls@jjgruppen.se
0727 349 021
044 12 62 30

Mikael Eriksson
Servicetekniker
mikael.eriksson@jjgruppen.se
0727 349 023
044 12 62 30

Kan vi hjälpa till?

Lämna gärna ett meddelande så återkommer vi snarast.