Hem » Kontakt » JJ Gruppen VÄST

JJ Gruppen VÄST

I Kungsbacka hittar du Ingenjörsfirman Jan Johansson AB – JJ Gruppen VÄSTs  nav för försäljning, projektledning, montage och service.
De som ansvarar för frågor som gäller administration, ekonomi, företagsledning, marknad och eftermarknad hittar du här.

Växel: 0300 566 570

info@jjgruppen.se

JJ Gruppen VÄST består av flera försäljnings- och serviceenheter med en strategisk närhet till våra kunder:

Ing fa Jan Johansson AB
Tryckarevägen 10 A, 434 37 Kungsbacka

TraversService i Göteborg AB
Marieholmsgatan 10A, 415 02 Göteborg

TraversService i Skaraborg AB
Tornväktargatan 1F, 531 62 Lidköping

Lyftsupport AB
Kardanvägen 96, 461 38 Trollhättan

FÖRSÄLJNING

jan johansson

Jan Johansson
VD/CEO
jan@jjgruppen.se
0709 566 575
0300 56 65 70

Johan Tholinsson

Johan Tholinsson
Försäljningschef
johan@jjgruppen.se
0709 566 573
0300 56 65 73

Patrik Andersson

Patrik Andersson
Säljare
patrik.andersson@jjgruppen.se
0727 349 029
0300 56 65 76

Victor Guslén

Victor Guslén
Säljare
victor.guslen@jjgruppen.se
0761 276 518
0300 56 65 70

joacim herou

Joacim Herou
Säljare
joacim.herou@jjgruppen.se
0727 349 027
0300 56 65 81

SERVICE

henrik johansson

Henrik Johansson
Servicechef
henrik.johansson@jjgruppen.se
0709 566 588
0300 56 65 72

Anna Gustafsson
Serviceledare
anna.gustafsson@jjgruppen.se
0727 349 031
031 24 20 62

Jörgen Olsson
Arbetsledare Göteborg
jorgen.olsson@jjgruppen.se
0727 349 028
031 24 20 62

Mattias Axelsson
Arbetsledare Lidköping
mattias.axelsson@jjgruppen.se
0510 30 15 31

Christer Hansson

Christer Hansson
Servicetekniker
christer.hansson@jjgruppen.se
0709 566 584
031 24 20 62

Christoffer Grahn
Servicetekniker
christoffer.grahn@jjgruppen.se
0709 566 594
031 24 20 62

Dick Mennerdal
Service
dick@jjgruppen.se
0709 566 586
031 24 20 62

Dennis Andersson

Dennis Andersson
Servicetekniker
dennis.andersson@jjgruppen.se
0709 566 589
031-24 20 62

Karl oskar Wilhelmsson

Karl-Oskar Wilhelmsson
Servicetekniker
kalle.wilhelmsson@jjgruppen.se
0727 349 032
031 24 20 62

Klas Lysvret

Klas Lysvret
Servicetekniker
klas.lysvret@jjgruppen.se
0703 276 520
031 24 20 62

Mathias Polbäck

Mathias Polbäck
Servicetekniker
mathias.polback@jjgruppen.se
0727 349 030
031 24 20 62

Ola Johansson

Ola Johansson
Servicetekniker
ola.johansson@jjgruppen.se
0761 276 519
031 24 20 62

Oscar Nodén

Oscar Nodén
Servicetekniker
oscar.noden@jjgruppen.se
0709 566 572
031 24 20 62

Roland Göthe
Servicetekniker
roland.gothe@jjgruppen.se
0709 566 557
031 24 20 62

Kristoffer Ottosson
Servicetekniker
kristoffer.ottosson@jjgruppen.se
0510 30 15 32

Per Lundell
Servicetekniker
per.lundell@jjgruppen.se
0510 30 15 33

Jan Karlsson

Jan Karlsson
Projektledare, mek
jan.karlsson@jjgruppen.se
0703 289 723
0520 147 30

Kan vi hjälpa till?

Lämna gärna ett meddelande så återkommer vi snarast.